Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Příslušenství pro tablety > Stylusy >

Samsung S Pen (EJ-PN960) (EJ-PN960BBEGWW) černý

Samsung S Pen (EJ-PN960) (EJ-PN960BBEGWW) černý

Cena:

699 Kč

Koupit za 699 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Samsung S Pen (EJ-PN960) (EJ-PN960BBEGWW) černý: Využijte svůj přirozený rukopis Nakreslete vlastní emotikony, vytvářejte animované GIFy nebo pište ruční vzkazy na fotografie. S Živými zprávami můžete jednoduše vyjádřit své emoce a myšlenky a poslat je lidem, na kterých vám záleží. Vytvářejte si své vlastní GIFy Když slova nestačí, řekněte to vlastním animovaným GIFem. Využijte Smart Select funkci S Pen k výběru části videa a sdílejte ji se svými přáteli nebo na sociálních sítích. Můžete si také vybírat také složitejší kompozici tvarů z obrázku a sdílet je nebo naopak je vkládat tam, kam potřebujete. Pište s přirozenou přesností Když si potřebujeme udělat poznámku nebo když náhle přijde inspirace, instinktivně hledáme pero. A to je důvod, proč jsou telefony Galaxy Note vybaveny dotykovým perem S Pen. Díky pouze 0,7mm hrotu budou vaše poznámky a kresby naprosto precizní. A pokud přesto budete potřebovat opravit nepovedený tah, jednoduše stiskněte tlačítko na straně S Pen a chybu vymažete. Přesné tahy Malujte jemnými nebo výrazn... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Samsung S Pen (EJ-PN960) (EJ-PN960BBEGWW) černý - popis

nahoru

Využijte svůj přirozený rukopis Nakreslete vlastní emotikony, vytvářejte animované GIFy nebo pište ruční vzkazy na fotografie. S Živými zprávami můžete jednoduše vyjádřit své emoce a myšlenky a poslat je lidem, na kterých vám záleží. Vytvářejte si své vlastní GIFy Když slova nestačí, řekněte to vlastním animovaným GIFem. Využijte Smart Select funkci S Pen k výběru části videa a sdílejte ji se svými přáteli nebo na sociálních sítích. Můžete si také vybírat také složitejší kompozici tvarů z obrázku a sdílet je nebo naopak je vkládat tam, kam potřebujete. Pište s přirozenou přesností Když si potřebujeme udělat poznámku nebo když náhle přijde inspirace, instinktivně hledáme pero. A to je důvod, proč jsou telefony Galaxy Note vybaveny dotykovým perem S Pen. Díky pouze 0,7mm hrotu budou vaše poznámky a kresby naprosto precizní. A pokud přesto budete potřebovat opravit nepovedený tah, jednoduše stiskněte tlačítko na straně S Pen a chybu vymažete. Přesné tahy Malujte jemnými nebo výraznými tahy přesně tak, jako byste drželi štětec. S Pen se 4 096 úrovněmi tlaku dokáže přesně reagovat na sílu dotyku pera. Vše máte pod kontrolou, ať už vytváříte poznámky, nebo kresby.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Samsung S Pen (EJ-PN960) (EJ-PN960BBEGWW) černý užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pouzdra pro tablety nebo Ochranné folie pro tablety, Klávesnice pro tablety, Stojánky pro tablety.

Nejlevnější Samsung S Pen (EJ-PN960) (EJ-PN960BBEGWW) černý akční ceny - Levné Samsung S Pen (EJ-PN960) (EJ-PN960BBEGWW) černý

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Samsung S Pen (EJ-PN960) (EJ-PN960BBEGWW) černý stojí 699 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Samsung S Pen (EJ-PN960) (EJ-PN960BBEGWW) černý najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Stylusy.

Samsung S Pen (EJ-PN960) (EJ-PN960BBEGWW) černý najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz